18 jūnijs, 2024

Bieži vien šis pamatjautājums tiek piemirsts, taču, lai īstenotu savu sapni kļūt par ilgtermiņa veiksmīgu pokera spēlētāju, uz to ir jāatbild.

Pokera spēlētāja lēmums par to, kur viņš/viņa spēlēs pokeru, ir, iespējams, vissvarīgākais lēmums, kas ietekmē spēlētāja prieku no spēles un viņa/viņas bankas naudu. Vispārīgi runājot, spēlētājam ir četras iespējamās pokera spēles vietas, no kurām viņš var izvēlēties:

1) tiešsaistes pokera vietnes
2) Kazino/vietējie pokera kabineti
3) mājas spēles ar ģimeni un draugiem
4) Vietējie labdarības/līdzekļu vākšanas turnīri.

Katrai no šīm četrām vietām ir savi unikāli “plusi un mīnusi”, kas jāņem vērā. Viena vieta var būt vislabākā spēlētājam “A”, bet ne vienmēr laba izvēle spēlētājam “B”. Pareizā norises vieta ir atkarīga no jūsu personības, bankas līdzekļiem un prasmju līmeņa.

Apskatīsim katru no četrām vietām tuvāk un apspriedīsim katras vietas īpašības. Es runāšu vispārīgi, kas atbilst jūsu dzīvesvietai, taču jums jāsaprot, ka ģeogrāfijai ir liela nozīme vietas izvēlē. Azartspēļu likumi dažādās vietās ir atšķirīgi, tāpēc izpētiet, kādi likumi ir spēkā jūsu reģionā, un spēlējiet, ievērojot šos likumus. Ņemot vērā šo brīdinājumu, vispirms apskatīsim tiešsaistes pokeru.

Tiešsaistes pokers

Bez šaubām, tiešsaistes pokera popularitāte pēdējos gados ir strauji pieaugusi; tā, ka federālā valdība ir ierobežojusi ASV spēlētāju iespējas pārskaitīt naudu uz pokera vietnēm un no tām. Šie ierobežojumi rada reālu problēmu pokera spēlētājiem, un vairākas spēlētāju asociācijas cenšas cīnīties pret šiem ierobežojumiem. Šobrīd tiešsaistes pokera likumu nākotne ir neskaidra. Pilnīga diskusija par tiešsaistes pokera likumību ir ārpus šī raksta ietvariem, taču es aicinu visus pokera spēlētājus veikt izpēti, pirms iesaistīties tiešsaistes spēlē.

Tiešsaistes pokera plusi:

– Pokera spēlēšanas tiešsaistē priekšrocība ir tā, ka jūs varat spēlēt, atrodoties savā mājoklī un jebkurā laikā. Tādās vietnēs kā Poker Stars, Full-Tilt, Ultimate Bet u. c. burtiski 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā tiešsaistē spēlē desmitiem tūkstošu dedzīgu spēlētāju. Kad vien būsiet gatavs spēlēt, jums nebūs problēmu atrast pieejamu spēli.

– Spēlējot tiešsaistē, spēlētājs var spēlēt visdažādākās spēles. Ja vēlaties atpūsties no Texas Hold’em un jums ir vēlme spēlēt Omaha, Stud, Razz, Horse vai praktiski jebkuru citu spēli, par kuru jūs varat iedomāties, tiešsaistes vietnes jūs apmierinās.

– Vēl viena tiešsaistes spēļu priekšrocība ir tā, ka Jūs varat spēlēt ar jebkurām likmēm, kas Jums ir pieņemamas. Ja esat konservatīvs vai tikai sākat spēlēt, varat spēlēt tikai par dažiem centiem par izspēli. Ja meklējat adrenalīna pieplūdumu, varat spēlēt pat par vairākiem tūkstošiem dolāru. Vietnes piedāvā arī dažādas likmes starp šīm divām galējībām.

– Visbeidzot, tā kā tiešsaistes vietnēs spēles notiek ātri, jūs varat uzlabot savu spēli, relatīvi īsā laikā nospēlējot lielu izspēļu skaitu. Pieredzējušāki spēlētāji var spēlēt vairākas spēles vienlaicīgi. Šie spēlētāji stundā izspēlē ārkārtīgi lielu izspēļu skaitu.

Tiešsaistes pokera mīnusi:

– Tiešsaistes pokers var ātri izraisīt atkarību. Tiešsaistes pokera atkarība var radīt nopietnas negatīvas sekas spēlētāju fiziskajai, emocionālajai, profesionālajai un finansiālajai labklājībai. Atkarīgais spēlētājs bieži vien sāk spēlēt visu nakti, ignorējot vajadzību pēc miega. Tas var izraisīt emocionālas problēmas un galu galā apgrūtināt spēlētāja mājas un profesionālo dzīvi. Spēlētājam jābūt modram un jāatceras, ka pokers nav tik svarīgs kā ģimene, draugi vai karjera ārpus pokera.

– Spēlējot tiešsaistē, tiešsaistes spēlētājs var kļūt arī par krāpšanas upuri. Pokera vietnes cenšas noķert krāpniekus, izmantojot sarežģītu programmatūru, kas uzrauga spēli un meklē pārkāpumus, un, manuprāt, šie centieni daļēji ir veiksmīgi, tomēr nevar noliegt, ka daļa krāpšanas notiek arī bez pieķeršanas. Individuālā pokera spēlētāja problēma ir tā, ka viņš nekad nevar būt drošs, ka netiek krāpts. Pagājušajā gadā pokera pasaule uzvirmoja, kad plašsaziņas līdzekļi ziņoja par skandālu, kurā bija iesaistīti Ultimate Bet un Absolute Poker. Daži krāpšanas gadījumi notiek starp pašiem spēlētājiem, kad divi vai vairāki spēlētāji, izmantojot telefona sakarus, izspēles laikā uzglūn uz neko nenojaušošu spēlētāju. Ja jūsu pretiniekam ir vairāk informācijas par atklātajām kārtīm nekā jums, jūs nonākat neizdevīgā stāvoklī.

– Tā kā pokers tiešsaistē tiek spēlēts ātri, mazāk prasmīgs spēlētājs, visticamāk, tiešsaistē zaudēs lielāku daļu savas bankas naudas nekā tad, ja viņš spēlētu citur. Ja zaudētājs spēlē vairāk, viņš, protams, ilgtermiņā zaudēs vairāk.