20 aprīlis, 2024

Sporta derības ir vienkārši likmju uzlikšana uz sporta notikumu. Jūs liekat likmes, ka uzvarēs jūsu komanda, zirgs, suns vai braucējs. Ja viņi uzvarēs, uzvarēsiet arī jūs! Ja viņi zaudē, jūs zaudējat savu likmju summu. Sporta derības notiek visā pasaulē, lai gan Amerikas Savienotajās Valstīs šis derību veids nav tik plaši pieņemts kā Eiropā.

Iespējams, ka tiešsaistes sporta derības ir vislabākais risinājums tiem, kas vēlas tās izmēģināt pirmo reizi. Ja jūs nekad neesat izmēģinājis sporta derības tiešsaistē, jūs palaidāt garām tik daudz jautrības un azarta, turklāt tas viss var notikt jūsu mājas ērtajā vidē! Sākumā sporta derību māksla var šķist mulsinoša, taču, tiklīdz jūs iepazīsieties ar žargonu, kas tiek lietots, lai izskaidrotu katra likmju veida jēdzienus un loģiku, to visu būs daudz vieglāk saprast.

Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt šo aizraujošo veidu, kā likt likmes uz savām iecienītākajām sacīkstēm un sporta notikumiem, ir iepazīties ar sporta likmēm tiešsaistē. Tomēr, lai vislabāk izmantotu visas sporta likmju piedāvātās priekšrocības, jums par tām ir jāzina nedaudz vairāk.

Sporta derības – izredzes

Kā darbojas sporta derības tiešsaistē? Vispirms jums vajadzētu izpētīt sporta notikuma, par kuru jūs visvairāk interesē veikt derības, izredzes. Izmantojot sporta derības tiešsaistē, šos koeficientus var atrast dažādās tiešsaistes sporta totalizatoros, ko izmanto interneta spēlētāji visā pasaulē. Pirms likmju izdarīšanas jums ir jāatver konts tiešsaistes sporta totalizatorā, taču to izdarīt ir vienkārši.

Kad esat izvēlējies, kur veiksiet sporta derības, jums jāizlemj, kā veiksiet likmi. Ir daudz dažādu veidu, kā likt savu izvēlēto naudas summu, bet vispirms parunāsim par likmju starpību un to, kā tā var ietekmēt jūsu likmju summu.

Sporta derības – Spread

Spreds ir punktu pārsvars sporta derībās, kas parasti tiek piešķirts komandai, kurai parasti tiek prognozēts zaudējums konkrētā sporta pasākumā. Ja jūs nolemjat, ka liksiet uz komandu, kurai tiek prognozēta uzvara, tai būs jāuzvar ar lielāku pārsvaru par starpību un jāsedz starpība, lai uzskatītu, ka esat izvēlējies pareizi. Ja izvēlaties komandu, kurai tiek prognozēts zaudējums, šai komandai būs jāpiedzīvo zaudējums ar mazāku starpību, lai jūsu izvēle tiktu uzskatīta par pareizu. Ja nejaušības gadījumā komanda uzvar ar tādu punktu skaitu, kāds tika izvēlēts kā starpība, spēli sauc par “push”.

Neviens, kas piedalās sporta derībās, neko neuzvar, ja spēle tiek atzīta par “push”, taču jūs saņemat atpakaļ savu sākotnējo likmi. Punktu starpība tiek noteikta, lai sporta totalizatoram visas likmes iznāktu vienādas, un to parasti izmanto tādos sporta veidos kā basketbols vai futbols.

Sporta derības – likme

Ja jūs gribētu veikt likmi pret likmju starpību, visticamāk, jūs uzliktu likmi, ko sauc par 11-10 jeb likmi pret likmju starpību. Uzliekot likmi 11 $, jūs vinnēsiet 10 $, ja jūsu komandas rezultāts pārsniegs starpību. Šis ir vēl viens veids, kā tiešsaistes sporta totalizators pelna naudu.

Likme “over-under” arī ir 11-10 likme. Šāda veida likmju gadījumā abu komandu kopējais rezultāts būs lielāks vai mazāks par kopējo rezultātu, kas bija norādīts pirms spēles sākuma. Likmes uz rezultāta pārsniegšanu sauc par “likmi uz bumbu”. Likmes uz to, ka rezultāts būs zemāks, sauc par “likmēm uz pulksteni”.

Piedāvājuma likme ir likmju veids, kurā tiešsaistes sporta totalizators izvēlas, kāds būs likmes koeficients un nosacījumi.

Šis likmju veids var būt visinteresantākais, reizēm pat nedaudz jautrs, jo nosacījumi var būt tik neparasti, piemēram, kura no divām futbola komandām izdarīs visvairāk piezemējumu, kura no divām basketbola komandām iemetīs visvairāk trīspunktu metienu vai pat kurš individuāls spēlētājs izdarīs noteiktu komandas gājienu. Šāda veida likmju izredzes dažkārt ir 11-10, taču atkarībā no apstākļiem tās var būt gan labākas, gan sliktākas.

Parlay likmes tiek liktas uz vairāk nekā vienu notikumu, parasti uz trim. Šis likmju veids dod jums daudz lielāku vinnestu, ja jums būtu jāuzvar, bet āķis ir tāds, ka visiem notikumiem, uz kuriem jūs liekat likmes, ir jāuzvar. Ja kaut viens no tiem zaudē, zaudē visi, un jūs zaudējat savu likmju summu.

Naudas līnijas likme šķiet diezgan sarežģīta, jo īpaši tiem, kas tikai sāk nodarboties ar sporta totalizatoru tiešsaistē, taču patiesībā tā ir viena no visvienkāršākajām likmēm. To sauc arī par likmi Straight Up, un tajā nav jāņem vērā punktu starpība. Jūs vienkārši izvēlaties sporta veidu un tad komandu, kas, jūsuprāt, būs vai nu zaudētājos, vai favorītos. Naudas līnijas likmēs sporta totalizatorā būs norādīti skaitļi, kas ir simtos, ar plusa vai mīnusa zīmi blakus. Šie skaitļi tiek uzskatīti par “naudas līniju”, un tie ir likmju reizinātāji.