20 aprīlis, 2024

Regulāra vai periodiska tikšanās ar draugiem uz Texas Holdem pokera vakaru var būt patīkams piedzīvojums. Šī pieredze var būt vēl patīkamāka, ja jums ir mājas pokera istaba, kur jūs un jūsu draugi var ērti sanākt kopā, lai spēlētu. Patiesībā varbūt tieši jums vajadzētu uzņemties iniciatīvu un izveidot savu mājas pokera istabu. Padomājiet par priekšrocībām, ja pokera istaba atrodas jūsu vīriešu alā. Tā kā esat mājās, jums nav tālu jābrauc. Jūs un jūsu draugi būtu droši, ka jums un jūsu draugiem būs labi aprīkota, ērta un labi apgādāta regulāra vieta, kur regulāri spēlēt. Visas ērtības: īsts pokera galds ar pokera žetoniem, labs apgaismojums, ērti krēsli, efektīva laika mērīšanas sistēma un atbilstošs iekārtojums padarītu jūsu pokera vakarus vai mājas pokera turnīrus par jautru un aizraujošu piedzīvojumu. Jūs pats varat izvēlēties spēlētājus, lai pārliecinātos, ka viņi ir sociāli saderīgi un ar līdzīgām pokera prasmēm. Jūs kā saimnieks varat noteikt likmes. Ja jūs un jūsu draugi ir iesācēji pokera spēlētāji, jūs varat attīstīt savas prasmes kopā. Ja Jums ir lielākas pokera ambīcijas, tad Jūsu mājas pokera istaba būs ideāla vieta, kur attīstīt un pilnveidot savas pokera prasmes un stratēģiju bez riska.

Lai izveidotu mājas pokera istabu, jums būs nepieciešams uzkrāt vairākus priekšmetus, kas nepieciešami mājas pokera spēļu rīkošanai.

Galvenais elements varētu būt pokera galds. Pokera galdi ir pieejami dažādos stilos un par dažādām cenām. Tiem var būt fiksētas kājas, ja tos paredzēts uzstādīt pastāvīgi, vai salokāmas kājas, ja tos nepieciešams uzglabāt, kad tie netiek izmantoti, vai arī tie ir pārvietojami. Pokera galdi ir pieejami dažādos izmēros un formās atkarībā no spēlētāju skaita, kurus jūs plānojat regulāri izklaidēt. Protams, iegādājoties pokera galdu, jāņem vērā arī cena. Vislētākais variants ir pārnēsājama pokera galda virsma, ko var novietot uz mājsaimniecības galda, kāršu vai plastmasas galda ar salokāmām kājām. Tāpat kā pokera galdi, arī galda virsmas ir pieejamas dažādās formās un krāsās un ar dažādu sēdvietu skaitu. Vai arī, ja esat prasmīgs, varat uzbūvēt savu pokera galdu. Plāni ir viegli pieejami internetā.

Arī pokera žetoni ir svarīgs aspekts. Pokera žetonus var izgatavot no māla, kompozītmateriāla polimēra vai kompozītkeramikas. Jūsu pokera žetonu izvēle ir pilnīgi subjektīva, ņemot vērā to, ko vēlaties un ko varat atļauties. Lēti plastmasas kompozītmateriāla žetoni kastītē var iegādāties par 30,00 ASV dolāriem vai mazāk lielveikalā, lielās ķēdes universālveikalā vai diskonta veikalā. Augstākas kvalitātes māla, kompozītmateriālu un keramikas žetonus par augstākām cenām var atrast daudzos tiešsaistes pokera piederumu veikalos vai specializētajos pokera piederumu veikalos. Šiem augstākas kvalitātes pokera žetoniem ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar lielās kastes žetoniem vai lielo veikalu tīklu pokera žetoniem, taču jums pašiem būs jāizlemj, kas jums vislabāk derēs.

Spēļu kārtis ir pieejamas gandrīz katrā veikalā, ko Jūs apmeklēsiet, sākot no stūra veikala un beidzot ar lieliem universālveikalu tīkliem.

Arī šajā gadījumā jūs saņemat to, par ko maksājat. Spēļu kārtis, kuras jūs iegādājaties par 2 dolāriem, var kalpot ne pārāk ilgi, pirms tās ievērojami nolietos. Pilnībā plastmasas spēļu kartes ar īpašām funkcijām, piemēram, Jumbo vai Peek indeksiem (apdruku), ir dārgākas, taču tās ir izturīgākas, mitrumizturīgākas un var tikt mazgātas, ja tās kļūst netīras, tādējādi nodrošinot jums daudz ilgāku kalpošanas laiku. Spēļu kāršu izvēle nav izšķirošs lēmums, taču, iegādājoties labākas kvalitātes spēļu kārtis, jūs varat izvairīties no nepārtrauktas kāršu komplektu maiņas, kurus pēc neilga laika kļūst grūti samaisīt un izdalīt, jo tie ir zaudējuši savu stingrību, ir lipīgi vai tiem ir saliekti vai iztrūkstoši stūri.

Ir vairāki pokera piederumi, kuriem ir svarīga nozīme Texas Holdem pokera spēlēs un kurus arī vajadzētu apsvērt. Dīleru un “aklo” spēļu pogām ir liela nozīme, lai Jūsu pokera spēles būtu organizētas un noritētu raiti. Dīlera poga norāda, kura persona atrodas dīlera pozīcijā. Tā kā likmes un spēles kārtību nosaka spēlētāju pozīcijas attiecībā pret dīleri, ir svarīgi, lai spēlētāji vienmēr zinātu, kurš atrodas šajā pozīcijā. Mazās un lielās obligātās likmes arī tiek noteiktas attiecībā pret dīlera pozīciju. Izmantojot šīs pogas un pārvietojot tās pa galdu, spēle var noritēt kārtīgi un organizēti.

Ir arī labi, ja ir pieejams taimeris. Šai funkcijai var kalpot vienkāršs olu taimeris, taču tirgū ir pieejami daudzi salīdzinoši lēti taimeri, kas nosaka obligāto likmju laiku, norāda obligāto likmju lielumu un pat nodrošina laika skaitīšanas funkciju, lai spēle varētu turpināties. Ekstrēmākie ir taimeri, kas veic praktiski visu iepriekš minēto, kā arī palīdz Jums plānot un organizēt turnīru, tostarp noteikt, ar cik un kādas krāsas žetoniem katram spēlētājam jāsāk spēlēt.